"Ius est ars boni et aequi"
Prawo jest sztuką tego, co dobre i słuszne

Reprezentacja w sądach
Skuteczność • Jakość • Profesjonalizm

Myślimy strategicznie
Usługi prawne na najwyższym poziomie

Działamy zespołowo
Współpracujemy z innymi kancelariami

Zaangażowanie
Nasi klienci doceniają nasze zaangażowanie

Prawo procesowe

     Kancelaria specjalizuje się w prowadzeniu postępowań sądowych i oferuje profesjonalne zastępstwo procesowe na każdym etapie sprawy. Ponadto, monitorujemy postępowania egzekucyjne poprzez stałą współpracę z komornikami.
    
     W ramach zleconych nam spraw podejmujemy niezbędne czynności mające na celu zabezpieczenie i ochronę interesu naszych Klientów oraz dbamy o terminowość i prawidłowość przebiegu postępowania.
    
     Kancelaria oferuje także sporządzenie wszelkich pism procesowych na każdym etapie postępowania, w tym środków odwoławczych i zaskarżenia (pozwy, wnioski, odpowiedzi na pozew, apelacje, zażalenia, odwołania, sprzeciwy, kasacje i skargi kasacyjne).
    
     Przed wszczęciem procesu sądowego dążymy do ugodowego rozstrzygnięcia sporu. Negocjacje są najlepszym sposobem porozumienia się w celu złagodzenia konfliktu oraz dojścia do konsensusu. W tym celu współpracujemy z mediatorami sądowymi, opracowujemy projekty ugody sądowej, wysyłamy przed sądowe ostateczne wezwania do zapłaty, sporządzamy rodzicielskie plany wychowawcze czy zawezwania do próby ugodowej.